| Kluczowe słowa | koparka używana |
|---|---|
| Pochodzenie | Korea |
| Rodzaj ruchu | Ścieżka |
| Standardowa pojemność łyżki | 0,75m³ |
| Ciężar maszyny | 13900 kg |
| Kluczowe słowa | koparka używana |
|---|---|
| Pochodzenie | Korea |
| Rodzaj ruchu | Ścieżka |
| Standardowa pojemność łyżki | 0,28 m³ |
| Ciężar maszyny | 7801 kg |
| Kluczowe słowa | koparka używana |
|---|---|
| Pochodzenie | Szwecja |
| Rodzaj ruchu | Koparka gąsienicowa |
| Pojemność wiadra | 3,8 m3 |
| Maksymalny promień kopania | 12040 mm |
| Kluczowe słowa | koparka używana |
|---|---|
| Pochodzenie | Japonia |
| Rodzaj ruchu | Ścieżka |
| Pojemność wiadra | 0,48 m3 |
| Maksymalny promień kopania | 7730 mm |
| Kluczowe słowa | Używana koparka kołowa |
|---|---|
| Pochodzenie | Japonia |
| Rodzaj ruchu | Ścieżka |
| Pojemność wiadra | 0,63 m3 |
| Maksymalny promień kopania | 2400 mm |
| Kluczowe słowa | koparka używana |
|---|---|
| Pochodzenie | Japonia |
| Rodzaj ruchu | Koparka gąsienicowa |
| Pojemność wiadra | 0,91 m³ |
| Maksymalny promień kopania | 9920 mm |
| Kluczowe słowa | koparka używana |
|---|---|
| Pochodzenie | Japonia |
| Rodzaj ruchu | Koparka gąsienicowa |
| Pojemność wiadra | 1,9 m3 |
| Maksymalny promień kopania | 12050mm |
| Kluczowe słowa | używana ładowarka |
|---|---|
| Pochodzenie | Chiny |
| Rodzaj ruchu | Ładowarka kołowa |
| Standardowa pojemność łyżki | 3,0m3 |
| Moc netto | 162kw |
| Kluczowe słowa | koparka używana |
|---|---|
| Pochodzenie | Korea |
| Rodzaj ruchu | Ścieżka |
| Standardowa pojemność łyżki | 1,05 M³ |
| Ciężar maszyny | 22570 kg |
| Kluczowe słowa | koparka używana |
|---|---|
| Pochodzenie | Japonia |
| Rodzaj ruchu | Ścieżka |
| Pojemność wiadra | 0,08 m3 |
| Maksymalny promień kopania | 5030 mm |