| Kluczowe słowa | koparka używana |
|---|---|
| Pochodzenie | Japonia |
| Rodzaj ruchu | Ścieżka |
| Pojemność wiadra | 0,13 m3 |
| Maksymalny promień kopania | 5125 mm |
| Kluczowe słowa | koparka używana |
|---|---|
| Pochodzenie | Japonia |
| Rodzaj ruchu | Ścieżka |
| Pojemność wiadra | 0,15m³ |
| Maksymalny promień kopania | 6220 mm |
| Kluczowe słowa | koparka używana |
|---|---|
| Pochodzenie | Japonia |
| Rodzaj ruchu | Ścieżka |
| Pojemność wiadra | 0,44 m3 |
| Maksymalny promień kopania | 8085 mm |
| Kluczowe słowa | koparka używana |
|---|---|
| Pochodzenie | Japonia |
| Rodzaj ruchu | Ścieżka |
| Pojemność wiadra | 0,52m³ |
| Maksymalny promień kopania | 8270 mm |
| Kluczowe słowa | koparka używana |
|---|---|
| Pochodzenie | Japonia |
| Rodzaj ruchu | Koparka gąsienicowa |
| Pojemność wiadra | 1,2m³ |
| Maksymalny promień kopania | 10290mm |
| Kluczowe słowa | koparka używana |
|---|---|
| Pochodzenie | Japonia |
| Rodzaj ruchu | Koparka gąsienicowa |
| Pojemność wiadra | 0,35m³ |
| Maksymalny promień kopania | 6460 mm |
| Kluczowe słowa | koparka używana |
|---|---|
| Pochodzenie | Japonia |
| Rodzaj ruchu | Ścieżka |
| Standardowa pojemność łyżki | 1,5m³ |
| Ciężar maszyny | 35020 kg |
| Kluczowe słowa | koparka używana |
|---|---|
| Pochodzenie | Chiny |
| Rodzaj ruchu | Ścieżka |
| Standardowa pojemność łyżki | 1,8m³ |
| Ciężar maszyny | 31500 kg |
| Kluczowe słowa | koparka używana |
|---|---|
| Pochodzenie | Japonia |
| Rodzaj ruchu | Koparka gąsienicowa |
| Pojemność wiadra | 0,35m³ |
| Maksymalny promień kopania | 6460 mm |
| Kluczowe słowa | koparka używana |
|---|---|
| Pochodzenie | Szwecja |
| Rodzaj ruchu | Koparka gąsienicowa |
| Pojemność wiadra | 3m³ |
| Maksymalny promień kopania | 10550 mm |