| Kluczowe słowa | używana ładowarka |
|---|---|
| Pochodzenie | Chiny |
| Rodzaj ruchu | Ładowarka kołowa |
| Standardowa pojemność łyżki | 2,5 m3 |
| Moc netto | 162kw |
| Kluczowe słowa | koparka używana |
|---|---|
| Pochodzenie | Japonia |
| Rodzaj ruchu | Ścieżka |
| Pojemność wiadra | 2,5 m3 |
| Maksymalny promień kopania | 11985 mm |
| Kluczowe słowa | koparka używana |
|---|---|
| Pochodzenie | Japonia |
| Rodzaj ruchu | Ścieżka |
| Pojemność wiadra | 1,9 m3 |
| Maksymalny promień kopania | 12025 mm |
| Kluczowe słowa | koparka używana |
|---|---|
| Pochodzenie | Japonia |
| Rodzaj ruchu | Ścieżka |
| Pojemność wiadra | 00,8 m3 |
| Maksymalny promień kopania | 9380mm |
| Kluczowe słowa | koparka używana |
|---|---|
| Pochodzenie | Japonia |
| Rodzaj ruchu | Koparka gąsienicowa |
| Standardowa pojemność łyżki | 5,58 m3 |
| Maksymalny promień kopania | 11585 mm |
| Kluczowe słowa | koparka używana |
|---|---|
| Pochodzenie | Japonia |
| Rodzaj ruchu | Ścieżka |
| Pojemność wiadra | 0,22 m³ |
| Maksymalny promień kopania | 6250 mm |
| Kluczowe słowa | koparka używana |
|---|---|
| Pochodzenie | Japonia |
| Rodzaj ruchu | Koparka gąsienicowa |
| Pojemność wiadra | 00,8 m3 |
| Maksymalny promień kopania | 9920 mm |
| Kluczowe słowa | koparka używana |
|---|---|
| Pochodzenie | Japonia |
| Rodzaj ruchu | Ścieżka |
| Standardowa pojemność łyżki | 0,36 m3 |
| Ciężar maszyny | 5320 kg |
| Kluczowe słowa | koparka używana |
|---|---|
| Pochodzenie | Japonia |
| Rodzaj ruchu | Ścieżka |
| Standardowa pojemność łyżki | 0,52m³ |
| Ciężar maszyny | 13430 kg |
| Kluczowe słowa | koparka używana |
|---|---|
| Pochodzenie | Japonia |
| Rodzaj ruchu | Ścieżka |
| Standardowa pojemność łyżki | 1m³ |
| Ciężar maszyny | 20500Kg |