| Kluczowe słowa | koparka używana |
|---|---|
| Pochodzenie | Japonia |
| Rodzaj ruchu | Ścieżka |
| Standardowa pojemność łyżki | 1,2m³ |
| Ciężar maszyny | 23000 KG |
| Kluczowe słowa | używana ładowarka |
|---|---|
| Pochodzenie | Japonia |
| Rodzaj ruchu | Ładowarka kołowa |
| Standardowa pojemność łyżki | 3,2m³ |
| Moc netto | 146KW |
| Kluczowe słowa | używana ładowarka |
|---|---|
| Pochodzenie | Japonia |
| Rodzaj ruchu | Ładowarka kołowa |
| Standardowa pojemność łyżki | 3m³ |
| Moc netto | 146KW |
| Kluczowe słowa | koparka używana |
|---|---|
| Pochodzenie | Korea |
| Rodzaj ruchu | Ścieżka |
| Standardowa pojemność łyżki | 0.51m3 |
| Ciężar maszyny | 14000kg |
| Kluczowe słowa | koparka używana |
|---|---|
| Pochodzenie | Chiny |
| Rodzaj ruchu | Ścieżka |
| Standardowa pojemność łyżki | 00,7 m3 |
| Ciężar maszyny | 14100 kg |
| Kluczowe słowa | koparka używana |
|---|---|
| Pochodzenie | Japonia |
| Rodzaj ruchu | Ścieżka |
| Standardowa pojemność łyżki | 1m³ |
| Ciężar maszyny | 20500Kg |
| Kluczowe słowa | koparka używana |
|---|---|
| Pochodzenie | Korea |
| Rodzaj ruchu | Ścieżka |
| Standardowa pojemność łyżki | 1,05 M³ |
| Ciężar maszyny | 22570 kg |
| Kluczowe słowa | koparka używana |
|---|---|
| Pochodzenie | Japonia |
| Rodzaj ruchu | Ścieżka |
| Standardowa pojemność łyżki | 1m³ |
| Ciężar maszyny | 20500Kg |
| Kluczowe słowa | koparka używana |
|---|---|
| Pochodzenie | Korea |
| Rodzaj ruchu | Ścieżka |
| Standardowa pojemność łyżki | 1,0m³ |
| Ciężar maszyny | 22650 kg |
| Kluczowe słowa | używana ładowarka |
|---|---|
| Pochodzenie | Chiny |
| Rodzaj ruchu | Ładowarka kołowa |
| Standardowa pojemność łyżki | 3,5 m3 |
| Moc netto | 178kw |