| Typ ruchomy | Koparka gąsienicowa, Koparka kołowa |
|---|---|
| Silnik | Oryginalny japoński silnik |
| Robić | GĄSIENICA |
| KOLOR | Żółty |
| Masa operacyjna | 8t |
| Słowa kluczowe | używana koparka |
|---|---|
| Pochodzenie | Japonia |
| Typ ruchomy | ścieżka |
| Standardowa pojemność kubełka | 1,35 m3 |
| Masa maszyny | 29000 kg |
| Słowa kluczowe | używana koparka |
|---|---|
| Pochodzenie | Japonia |
| Typ ruchomy | Koparka gąsienicowa |
| Standardowa pojemność kubełka | 1,3m³ |
| Masa maszyny | 23000 kg |
| Słowa kluczowe | używana koparka |
|---|---|
| Pochodzenie | Japonia |
| Typ ruchomy | koparka gąsienicowa |
| Standardowa pojemność kubełka | 1,19 m3 |
| Masa maszyny | 21700 kg |
| Typ ruchomy | ścieżka |
|---|---|
| Obsługować wagę | 20t |
| Typ marketingowy | Produkt 2021 |
| Tonaż | 20ton |
| Typ | Koparka |
| Ruszający typ | ścieżka |
|---|---|
| Obsługować wagę | 20t |
| Typ marketingu | Produkt 2024 |
| Tonaż | 20ton |
| Typ | Koparka |
| Keywords | Used Excavator |
|---|---|
| Origin | Japan |
| Moving type | Crawler |
| Standard Bucket Capacity | 1.6m³ |
| Machine weight | 30700kg |
| Keywords | Used Excavator |
|---|---|
| Origin | Japan |
| Moving type | Crawler |
| Standard Bucket Capacity | 1m³ |
| Machine weight | 20500kg |
| Keywords | Used Excavator |
|---|---|
| Origin | Japan |
| Moving type | Crawler |
| Standard Bucket Capacity | 1.35m³ |
| Machine weight | 29000kg |
| Kluczowe słowa | używane koparki |
|---|---|
| Pochodzenie | Korea |
| Rodzaj ruchu | Wędkarz |
| Standardowa pojemność łyżki | 1,28 m3 |
| Ciężar maszyny | 21500 kg |