| Słowa kluczowe | używana koparka |
|---|---|
| Pochodzenie | JAPONIA |
| Typ ruchomy | Koparka gąsienicowa |
| Standardowa pojemność kubełka | 2,4m³ |
| Masa maszyny | 45000 kg |
| Słowa kluczowe | używana koparka |
|---|---|
| Pochodzenie | Japonia |
| Typ ruchu | Koparka gąsienicowa |
| Standardowa pojemność kubełka | 1,9 m3 |
| Masa maszyny | 36500 kg |
| Słowa kluczowe | używana koparka |
|---|---|
| Pochodzenie | Japonia |
| Typ ruchu | Koparka gąsienicowa |
| Standardowa pojemność kubełka | 1m³ |
| Masa maszyny | 21700 kg |
| Słowa kluczowe | używana koparka |
|---|---|
| Pochodzenie | Japonia |
| Typ ruchu | Koparka gąsienicowa |
| Standardowa pojemność kubełka | 0,5m³ |
| Masa maszyny | 11600 kg |
| Słowa kluczowe | używana koparka |
|---|---|
| Pochodzenie | Japonia |
| Typ ruchu | Koparka gąsienicowa |
| Standardowa pojemność kubełka | 1,5m³ |
| Masa maszyny | 324200 kg |
| Słowa kluczowe | używana koparka |
|---|---|
| Pochodzenie | Japonia |
| Typ ruchu | Koparka gąsienicowa |
| Standardowa pojemność kubełka | 1,8m³ |
| Masa maszyny | 30800 kg |
| Słowa kluczowe | używana koparka |
|---|---|
| Pochodzenie | JAPONIA |
| Typ ruchomy | Koparka gąsienicowa |
| Standardowa pojemność kubełka | 1,1m³ |
| Masa maszyny | 29240 kg |
| Słowa kluczowe | używana koparka |
|---|---|
| Pochodzenie | JAPONIA |
| Typ ruchomy | Koparka gąsienicowa |
| Standardowa pojemność kubełka | 0,12 m³ |
| Masa maszyny | 3548 kg |
| Słowa kluczowe | używana koparka |
|---|---|
| Pochodzenie | JAPONIA |
| Typ ruchomy | Koparka gąsienicowa |
| Standardowa pojemność kubełka | 0,12 m³ |
| Masa maszyny | 3548 kg |
| Stan | używany |
|---|---|
| Typ ruchomy | koparka gąsienicowa |
| Masa operacyjna | 36000 kg |
| Prędkość znamionowa | 40,4/2,4 km/h |
| Silnik | Oryginalny japoński silnik |