| Year | 2020 |
|---|---|
| Moving Type | Crawler Excavator |
| Performance | Flexible working skills |
| Product Category | Used Caterpillar Excavator |
| Operating Weight | 36000kg |
| Warunki | Wykorzystane |
|---|---|
| Rodzaj ruchu | Koparka gąsienicowa |
| Ciężar roboczy | 36000 kg |
| Prędkość nominalna | 40,4/2,4 km/h |
| Silnik | Oryginalny japoński silnik |
| Słowa kluczowe | używana koparka |
|---|---|
| Pochodzenie | Japonia |
| Typ ruchu | Koparka gąsienicowa |
| Standardowa pojemność kubełka | 2.2M3 |
| Masa maszyny | 36800 kg |
| Słowa kluczowe | używana koparka |
|---|---|
| Pochodzenie | JAPONIA |
| Typ ruchomy | Koparka gąsienicowa |
| Standardowa pojemność kubełka | 1,6m³ |
| Masa maszyny | 36900 kg |
| Make silnik | Japonia |
|---|---|
| Kolor | Żółty |
| Robić | GĄSIENICA |
| Moc silnika | 140 kW |
| Godziny | 0-2000 |
| Rodzaj ruchu | Ścieżka |
|---|---|
| Waga operacyjna | 2T |
| Rodzaj wprowadzania do obrotu | Produkt 2024 |
| tonaż | 2 tony |
| Rodzaj | koparka |
| Rodzaj ruchu | Ścieżka |
|---|---|
| Waga operacyjna | 30T |
| Rodzaj wprowadzania do obrotu | Produkt 2021 |
| tonaż | 30Ton |
| Rodzaj | koparka |
| Typ ruchomy | ścieżka |
|---|---|
| Obsługować wagę | 23T |
| Typ marketingowy | 2024 |
| Typ | Koparka |
| Kraj produkcyjny | Wyprodukowano w Japonii |
| Make silnik | Japonia |
|---|---|
| Kolor | Żółty |
| Robić | GĄSIENICA |
| Moc silnika | 140 kW |
| Godziny | 0-2000 |
| Make silnik | JAPONIA |
|---|---|
| Kolor | ŻÓŁTY |
| Robić | GĄSIENICA |
| Moc silnika | 140 kW |
| Godziny | 0-2000 |