| Waga robocza | 24 ton |
|---|---|
| Pojemność kubełka | 1.2 |
| Max kopanie wysokości | 9127 |
| Max kopanie głębokości | 8156 |
| Waga maszyny | 24000 kg |
| Silnik | Pochodzenie |
|---|---|
| Warunki | Używany |
| Waga | 3,5 tony |
| Rodzaj | Wędkarz |
| Kolor | Żółty |
| Rodzaj ruchu | Ścieżka |
|---|---|
| Waga operacyjna | 20T |
| Rodzaj wprowadzania do obrotu | Produkt 2019 |
| tonaż | 20Ton |
| Rodzaj | koparka |
| Maksymalna głębokość kopania | 3800 mm |
|---|---|
| Silnik | Pochodzenie |
| Warunki | Używany |
| Waga | 5Ton |
| Rodzaj | Koparka gąsienicowa |
| Maksymalna głębokość kopania | 5380 mm |
|---|---|
| Silnik | Pochodzenie |
| Warunki | Używany |
| Waga | 20Ton |
| Rodzaj | Koparka gąsienicowa |
| Maksymalna głębokość kopania | 6620 mm |
|---|---|
| Silnik | Pochodzenie |
| Warunki | Używany |
| Waga | 20Ton |
| Rodzaj | Koparka gąsienicowa |
| Maksymalna głębokość kopania | 6860mm |
|---|---|
| Silnik | Pochodzenie |
| Warunki | Wykorzystane |
| Waga | 43,8 tony |
| Rodzaj | Koparka gąsienicowa |
| Warunki | Wykorzystane |
|---|---|
| Waga | 36 ton |
| Rodzaj | Wędkarz |
| Kolor | Żółty |
| Rok | 2020 |
| Silnik | Pochodzenie |
|---|---|
| Warunki | Wykorzystane |
| Waga | 45 ton |
| Rodzaj | Wędkarz |
| Kolor | Żółty |
| Maksymalna głębokość kopania | 6480 mm |
|---|---|
| Silnik | Pochodzenie |
| Warunki | Używany |
| Waga | 31 ton |
| Rodzaj | Koparka gąsienicowa |