| Maksymalna głębokość kopania | 6920 mm |
|---|---|
| Silnik | Pochodzenie |
| Warunki | Wykorzystane |
| Waga | 23TON |
| Rodzaj | Koparka gąsienicowa |
| Kluczowe słowa | koparka używana |
|---|---|
| Marka | Komatsu |
| Model | PC220-8 |
| Pochodzenie | Japonia |
| Lokalizacja | Szanghai Chiny |
| Kluczowe słowa | koparka używana |
|---|---|
| Pochodzenie | Japonia |
| Rodzaj ruchu | Ścieżka |
| Standardowa pojemność łyżki | 1,9 m3 |
| Maksymalny promień kopania | 12005mm |
| Kluczowe słowa | koparka używana |
|---|---|
| Pochodzenie | Japonia |
| Rodzaj ruchu | Ścieżka |
| Standardowa pojemność łyżki | 1,9 m3 |
| Maksymalny promień kopania | 12005mm |
| Kluczowe słowa | koparka używana |
|---|---|
| Pochodzenie | Japonia |
| Rodzaj ruchu | Ścieżka |
| Pojemność wiadra | 1,9 m3 |
| Maksymalny promień kopania | 12025 mm |
| Rok produkcji | 2020 |
|---|---|
| Funkcje konserwacji | Wyjmowany wkład filtra klimatyzacji, Nowy wkład filtra oleju hydraulicznego, Chłodnice zamontowane r |
| Waga maszyny | 46000 KG |
| Zastosowania | Budowy, Działalność górnicza, Budowa dróg, Projekty małej architektury |
| Pojemność kubełka | 2,6 m3 |
| Kluczowe słowa | koparka używana |
|---|---|
| Pochodzenie | Japonia |
| Rodzaj ruchu | Koparka gąsienicowa |
| Standardowa pojemność łyżki | 1,0m³ |
| Maksymalny promień kopania | 9380mm |
| Kluczowe słowa | koparka używana |
|---|---|
| Pochodzenie | Japonia |
| Rodzaj ruchu | Ścieżka |
| Pojemność wiadra | 2,5 m3 |
| Maksymalny promień kopania | 11985 mm |
| Keywords | Used Excavator |
|---|---|
| Origin | Japan |
| Moving type | Crawler Excavator |
| Standard Bucket Capacity | 5.58m³ |
| Machine weight | 65640kg |
| Słowa kluczowe | używana koparka |
|---|---|
| Pochodzenie | Japonia |
| Typ ruchu | Koparka gąsienicowa |
| Standardowa pojemność kubełka | 1,6m³ |
| Masa maszyny | 33000 kg |