| Kluczowe słowa | koparka używana |
|---|---|
| Pochodzenie | Japonia |
| Rodzaj ruchu | Ścieżka |
| Pojemność wiadra | 0,44 m3 |
| Maksymalny promień kopania | 8085 mm |
| Kluczowe słowa | koparka używana |
|---|---|
| Pochodzenie | Japonia |
| Rodzaj ruchu | Ścieżka |
| Pojemność wiadra | 1,5m³ |
| Maksymalny promień kopania | 11100 mm |
| Kluczowe słowa | koparka używana |
|---|---|
| Pochodzenie | Japonia |
| Rodzaj ruchu | Ścieżka |
| Pojemność wiadra | 2,1m³ |
| Maksymalny promień kopania | 12005mm |
| Kluczowe słowa | Używana koparka kołowa |
|---|---|
| Pochodzenie | Japonia |
| Rodzaj ruchu | Ścieżka |
| Pojemność wiadra | 0,63 m3 |
| Maksymalny promień kopania | 2400 mm |
| Kluczowe słowa | koparka używana |
|---|---|
| Pochodzenie | Japonia |
| Rodzaj ruchu | Ścieżka |
| Pojemność wiadra | 2,1m³ |
| Maksymalny promień kopania | 12005mm |
| Keywords | Used Excavator |
|---|---|
| Origin | Japan |
| Moving type | Track |
| Standard Bucket Capacity | 0.48m³ |
| Machine weight | 10980kg |
| Keywords | Used Excavator |
|---|---|
| Origin | Japan |
| Moving type | Track |
| Standard Bucket Capacity | 0.35m³ |
| Machine weight | 13000kg |
| Słowa kluczowe | używana koparka |
|---|---|
| Pochodzenie | Japonia |
| Typ ruchu | Koparka gąsienicowa |
| Standardowa pojemność kubełka | 1,4m³ |
| Masa maszyny | 32300 kg |
| Silnik | Pochodzenie |
|---|---|
| Warunki | Używany |
| Waga | 20Ton |
| Rodzaj | Wędkarz |
| Kolor | Żółty |
| Rodzaj ruchu | Ścieżka |
|---|---|
| Waga operacyjna | 30T |
| Rodzaj wprowadzania do obrotu | Produkt 2016 |
| tonaż | 30Ton |
| Rodzaj | koparka |