| Warunki | koparka używana |
|---|---|
| Oryginalne | Korea |
| Przemieszczenie (L) | 10.8 |
| Moc znamionowa (kW/obr./min) | 266/1900 |
| Waga robocza (kg) | 48400 |
| Warunki | koparka używana |
|---|---|
| Oryginalne | Korea |
| Jakość pracy całej maszyny (kg) | 30200 |
| Znamionowa pojemność łyżki (m³) | 1.44 |
| Typ silnika | HYUNDAI HE6.7 |
| Warunki | koparka używana |
|---|---|
| Oryginalne | Korea |
| Rok | 2022 |
| Ciężar roboczy | 22 000 funtów |
| godziny | 899h |
| Delivery Time | 1 week |
|---|---|
| Payment Terms | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Supply Ability | 1200+ per month |
| Place of Origin | Japan |
| Nazwa handlowa | Komatsu |
| Kluczowe słowa | koparka używana |
|---|---|
| Pochodzenie | Korea |
| Rodzaj ruchu | koło |
| Standardowa pojemność łyżki | 1.34m3 |
| Ciężar maszyny | 20560 kg |
| Kluczowe słowa | koparka używana |
|---|---|
| Pochodzenie | Korea |
| Rodzaj ruchu | Ścieżka |
| Standardowa pojemność łyżki | 1,38 M³ |
| Ciężar maszyny | 30200 kg |
| Kluczowe słowa | koparka używana |
|---|---|
| Pochodzenie | Korea |
| Rodzaj ruchu | Ścieżka |
| Standardowa pojemność łyżki | 1,05 M³ |
| Ciężar maszyny | 22570 kg |
| Kluczowe słowa | koparka używana |
|---|---|
| Pochodzenie | Korea |
| Rodzaj ruchu | Ścieżka |
| Standardowa pojemność łyżki | 1,0m³ |
| Ciężar maszyny | 22650 kg |
| Kluczowe słowa | koparka używana |
|---|---|
| Pochodzenie | Korea |
| Rodzaj ruchu | koło |
| Standardowa pojemność łyżki | 1.34m3 |
| Ciężar maszyny | 20560 kg |
| Kluczowe słowa | koparka używana |
|---|---|
| Pochodzenie | Korea |
| Rodzaj ruchu | Ścieżka |
| Standardowa pojemność łyżki | 1,0m³ |
| Ciężar maszyny | 22650 kg |