| Ruszający typ | ścieżka |
|---|---|
| Obsługować wagę | 20t |
| Typ marketingu | Produkt 2025 |
| Tonaż | 20ton |
| Typ | Koparka |
| Słowa kluczowe | używana koparka |
|---|---|
| Pochodzenie | Brytania |
| Typ ruchu | Koło |
| Standardowa pojemność kubełka | 0,92m³ |
| Masa maszyny | 20800 kg |
| Kluczowe słowa | koparka używana |
|---|---|
| Pochodzenie | Korea |
| Rodzaj ruchu | Ścieżka |
| Standardowa pojemność łyżki | 1,05 M³ |
| Ciężar maszyny | 22570 kg |
| Kluczowe słowa | koparka używana |
|---|---|
| Pochodzenie | Korea |
| Rodzaj ruchu | Ścieżka |
| Standardowa pojemność łyżki | 1,0m³ |
| Ciężar maszyny | 22650 kg |
| Kluczowe słowa | koparka używana |
|---|---|
| Pochodzenie | Korea |
| Rodzaj ruchu | Ścieżka |
| Standardowa pojemność łyżki | 1,05 M³ |
| Ciężar maszyny | 22730 kg |
| Kluczowe słowa | używane koparki |
|---|---|
| Pochodzenie | Korea |
| Rodzaj ruchu | Ścieżka |
| Standardowa pojemność łyżki | 0,28 m³ |
| Ciężar maszyny | 7801 kg |
| Kluczowe słowa | używane koparki |
|---|---|
| Pochodzenie | Korea |
| Rodzaj ruchu | Wędkarz |
| Standardowa pojemność łyżki | 1,6m³ |
| Ciężar maszyny | 30500KG |
| Kluczowe słowa | koparka używana |
|---|---|
| Pochodzenie | Korea |
| Rodzaj ruchu | Ścieżka |
| Standardowa pojemność łyżki | 3m³ |
| Ciężar maszyny | 52200 kg |
| Kluczowe słowa | koparka używana |
|---|---|
| Pochodzenie | Korea |
| Rodzaj ruchu | Ścieżka |
| Standardowa pojemność łyżki | 3m³ |
| Ciężar maszyny | 52200 kg |
| Rodzaj ruchu | Koparka gąsienicowa |
|---|---|
| Silnik | Pochodzenie |
| Robić | R220 |
| Rok | 2020 |
| Prędkość | 6km/godz |