| Kluczowe słowa | koparka używana |
|---|---|
| Pochodzenie | Korea |
| Rodzaj ruchu | Ścieżka |
| Standardowa pojemność łyżki | 1,0m³ |
| Ciężar maszyny | 22650 kg |
| Kluczowe słowa | koparka używana |
|---|---|
| Pochodzenie | Korea |
| Rodzaj ruchu | Ścieżka |
| Standardowa pojemność łyżki | 1,0m³ |
| Ciężar maszyny | 22650 kg |
| Kluczowe słowa | koparka używana |
|---|---|
| Pochodzenie | Korea |
| Rodzaj ruchu | Ścieżka |
| Standardowa pojemność łyżki | 1,0m³ |
| Ciężar maszyny | 22650 kg |
| Kluczowe słowa | koparka używana |
|---|---|
| Pochodzenie | Korea |
| Rodzaj ruchu | Ścieżka |
| Standardowa pojemność łyżki | 1,05 M³ |
| Ciężar maszyny | 22570 kg |
| Kluczowe słowa | koparka używana |
|---|---|
| Pochodzenie | Korea |
| Rodzaj ruchu | koło |
| Standardowa pojemność łyżki | 00,58 m3 |
| Ciężar maszyny | 13700 kg |
| Kluczowe słowa | koparka używana |
|---|---|
| Pochodzenie | Korea |
| Rodzaj ruchu | Ścieżka |
| Standardowa pojemność łyżki | 1,0m³ |
| Ciężar maszyny | 22650 kg |
| Kluczowe słowa | koparka używana |
|---|---|
| Pochodzenie | Korea |
| Rodzaj ruchu | Ścieżka |
| Standardowa pojemność łyżki | 1,05 M³ |
| Ciężar maszyny | 22730 kg |
| Słowa kluczowe | używana koparka |
|---|---|
| Pochodzenie | Korea |
| Typ ruchomy | ścieżka |
| Standardowa pojemność kubełka | 1m³ |
| Masa maszyny | 22515 kg |
| Słowa kluczowe | Używany koparia |
|---|---|
| Pochodzenie | Korea |
| Ruszający typ | ścieżka |
| Standardowa pojemność kubełka | 20,05 m3 |
| Waga maszyny | 48400 kg |
| Kluczowe słowa | koparka używana |
|---|---|
| Pochodzenie | Korea |
| Rodzaj ruchu | Ścieżka |
| Standardowa pojemność łyżki | 1,0m³ |
| Ciężar maszyny | 22650 kg |