| Kluczowe słowa | koparka używana |
|---|---|
| Pochodzenie | Korea |
| Rodzaj ruchu | Ścieżka |
| Standardowa pojemność łyżki | 1,38 M³ |
| Ciężar maszyny | 30200 kg |
| Kluczowe słowa | koparka używana |
|---|---|
| Pochodzenie | Korea |
| Rodzaj ruchu | Ścieżka |
| Standardowa pojemność łyżki | 1,38 M³ |
| Ciężar maszyny | 30200 kg |
| Kluczowe słowa | koparka używana |
|---|---|
| Pochodzenie | Japonia |
| Rodzaj ruchu | Ścieżka |
| Standardowa pojemność łyżki | 1,5m³ |
| Ciężar maszyny | 35020 kg |
| Kluczowe słowa | koparka używana |
|---|---|
| Pochodzenie | Japonia |
| Rodzaj ruchu | Ścieżka |
| Standardowa pojemność łyżki | 1,6m³ |
| Ciężar maszyny | 30700 kg |
| Kluczowe słowa | koparka używana |
|---|---|
| Pochodzenie | Japonia |
| Rodzaj ruchu | Ścieżka |
| Standardowa pojemność łyżki | 1,5m³ |
| Ciężar maszyny | 35020 kg |
| Kluczowe słowa | koparka używana |
|---|---|
| Pochodzenie | Japonia |
| Rodzaj ruchu | Ścieżka |
| Standardowa pojemność łyżki | 1,35 m3 |
| Ciężar maszyny | 29000 kg |
| Kluczowe słowa | koparka używana |
|---|---|
| Pochodzenie | Japonia |
| Rodzaj ruchu | Ścieżka |
| Standardowa pojemność łyżki | 1,6m³ |
| Ciężar maszyny | 30700 kg |
| Kluczowe słowa | koparka używana |
|---|---|
| Pochodzenie | Korea |
| Rodzaj ruchu | Ścieżka |
| Standardowa pojemność łyżki | 0,92m³ |
| Ciężar maszyny | 20900 kg |
| Rodzaj ruchu | koło |
|---|---|
| Waga operacyjna | 20T |
| Rodzaj wprowadzania do obrotu | Produkt 2021 |
| tonaż | 20Ton |
| Rodzaj | koparka |
| Keywords | Used Excavator |
|---|---|
| Origin | Korea |
| Moving type | Crawler |
| Standard Bucket Capacity | 3m³ |
| Machine weight | 52200kg |