| Ruszający typ | ścieżka |
|---|---|
| Obsługować wagę | 20t |
| Typ marketingu | Produkt 2025 |
| Tonaż | 20ton |
| Typ | Koparka |
| Kluczowe słowa | koparka używana |
|---|---|
| Marka | Komatsu |
| Model | PC220-7 |
| Pochodzenie | Japonia |
| Lokalizacja | Szanghai Chiny |
| Kluczowe słowa | koparka używana |
|---|---|
| Pochodzenie | Japonia |
| Rodzaj ruchu | Ścieżka |
| Pojemność wiadra | 0,12 m³ |
| Maksymalny promień kopania | 5200 mm |
| Kluczowe słowa | koparka używana |
|---|---|
| Pochodzenie | Japonia |
| Rodzaj ruchu | Ścieżka |
| Standardowa pojemność łyżki | 1m³ |
| Ciężar maszyny | 20500Kg |
| Kluczowe słowa | koparka używana |
|---|---|
| Pochodzenie | Japonia |
| Rodzaj ruchu | Ścieżka |
| Standardowa pojemność łyżki | 1m³ |
| Ciężar maszyny | 20500Kg |
| Kluczowe słowa | koparka używana |
|---|---|
| Pochodzenie | Japonia |
| Rodzaj ruchu | Koparka gąsienicowa |
| Pojemność wiadra | 4,5 m3 |
| Maksymalny promień kopania | 14100 mm |
| Kluczowe słowa | koparka używana |
|---|---|
| Marka | Komatsu |
| Model | PC200-8N1 |
| Pochodzenie | Japonia |
| Lokalizacja | Szanghai Chiny |
| Kluczowe słowa | Używana koparka kołowa |
|---|---|
| Pochodzenie | Japonia |
| Rodzaj ruchu | Ścieżka |
| Pojemność wiadra | 0,63 m3 |
| Maksymalny promień kopania | 2400 mm |
| Rodzaj ruchu | Koparka gąsienicowa |
|---|---|
| Silnik | Pochodzenie |
| Robić | SY305H |
| Rok | 2020 |
| Prędkość | 6km/godz |
| Rodzaj ruchu | Koparka gąsienicowa |
|---|---|
| Silnik | Pochodzenie |
| Robić | SY365H |
| Rok | 2020 |
| Prędkość | 6km/godz |