| Kluczowe słowa | używane koparki |
|---|---|
| Pochodzenie | Korea |
| Rodzaj ruchu | Ścieżka |
| Standardowa pojemność łyżki | 1,6m³ |
| Ciężar maszyny | 33200 kg |
| Keywords | Used Excavator |
|---|---|
| Origin | Korea |
| Moving type | Crawler |
| Standard Bucket Capacity | 1.6m³ |
| Machine weight | 33200kg |
| Ruszający typ | ścieżka |
|---|---|
| Obsługować wagę | 20t |
| Typ marketingu | Produkt 2025 |
| Tonaż | 20ton |
| Typ | Koparka |
| Kluczowe słowa | koparka używana |
|---|---|
| Pochodzenie | Korea |
| Rodzaj ruchu | Ścieżka |
| Standardowa pojemność łyżki | 1,05 M³ |
| Ciężar maszyny | 22570 kg |
| Kluczowe słowa | koparka używana |
|---|---|
| Pochodzenie | Korea |
| Rodzaj ruchu | Ścieżka |
| Standardowa pojemność łyżki | 3m³ |
| Ciężar maszyny | 52200 kg |
| Ruszający typ | ścieżka |
|---|---|
| Obsługować wagę | 20t |
| Typ marketingu | Produkt 2025 |
| Tonaż | 20ton |
| Typ | Koparka |
| Kluczowe słowa | koparka używana |
|---|---|
| Pochodzenie | Korea |
| Rodzaj ruchu | Ścieżka |
| Standardowa pojemność łyżki | 1,05 M³ |
| Ciężar maszyny | 22570 kg |
| Kluczowe słowa | używane koparki |
|---|---|
| Pochodzenie | Korea |
| Rodzaj ruchu | Ścieżka |
| Standardowa pojemność łyżki | 0,28 m³ |
| Ciężar maszyny | 7801 kg |
| Słowa kluczowe | używana koparka |
|---|---|
| Pochodzenie | Korea |
| Typ ruchomy | Koło |
| Standardowa pojemność kubełka | 0,92m³ |
| Masa maszyny | 20900 kg |
| Warunki | koparka używana |
|---|---|
| Oryginalne | Korea |
| Jakość pracy całej maszyny (kg) | 30200 |
| Znamionowa pojemność łyżki (m³) | 1.44 |
| Typ silnika | HYUNDAI HE6.7 |