| Manufacture Year | 2021 |
|---|---|
| Product Category | Used Caterpillar Excavator |
| Make | Caterpillar |
| Brands | Komatsu, Caterpillar, Hitachi, Doosan, Sany, Hyundai, Kobelco, Volvo, Kubota and more |
| Major Products | Used excavators, loaders, forklifts, backhoe loaders, graders, bulldozers, cranes, etc. |
| Kluczowe słowa | Wykorzystane koparki |
|---|---|
| Pochodzenie | Japonia |
| Rodzaj ruchu | Ścieżka |
| Pojemność wiadra | 0,44 m3 |
| Maksymalny promień kopania | 8085 mm |
| Kluczowe słowa | koparka używana |
|---|---|
| Marka | Komatsu |
| Model | PC200-8N1 |
| Pochodzenie | Japonia |
| Lokalizacja | Szanghai Chiny |
| Kluczowe słowa | koparka używana |
|---|---|
| Pochodzenie | Japonia |
| Rodzaj ruchu | Ścieżka |
| Pojemność wiadra | 0,44 m3 |
| Maksymalny promień kopania | 8085 mm |
| Kluczowe słowa | koparka używana |
|---|---|
| Marka | Komatsu |
| Model | PC220-7 |
| Pochodzenie | Japonia |
| Lokalizacja | Szanghai Chiny |
| Kluczowe słowa | koparka używana |
|---|---|
| Marka | Komatsu |
| Model | PC350-7 |
| Pochodzenie | Japonia |
| Lokalizacja | Szanghai Chiny |
| Kluczowe słowa | koparka używana |
|---|---|
| Pochodzenie | Japonia |
| Rodzaj ruchu | Ścieżka |
| Pojemność wiadra | 2,5 m3 |
| Maksymalny promień kopania | 11985 mm |
| Kluczowe słowa | koparka używana |
|---|---|
| Pochodzenie | Japonia |
| Rodzaj ruchu | Ścieżka |
| Pojemność wiadra | 0,44 m3 |
| Maksymalny promień kopania | 8085 mm |
| Kluczowe słowa | koparka używana |
|---|---|
| Marka | Komatsu |
| Model | PC200-8N1 |
| Pochodzenie | Japonia |
| Lokalizacja | Szanghai Chiny |
| Product Category | Used Caterpillar Excavator |
|---|---|
| Performance | Flexible working skills |
| Engine | Original Japanese Engine |
| Moving Type | Crawler Excavator |
| Make | Caterpillar |