| Accessories customization | Available |
|---|---|
| Length*Width*Height | 11.04m*3.57m*4.25m |
| Product Category | Used Komatsu Loader |
| Moving Type | Wheel Loader |
| Origin | Japan |
| Kluczowe słowa | koparka używana |
|---|---|
| Marka | Komatsu |
| Model | PC200-8N1 |
| Pochodzenie | Japonia |
| Lokalizacja | Szanghai Chiny |
| Kluczowe słowa | koparka używana |
|---|---|
| Pochodzenie | Japonia |
| Rodzaj ruchu | Ścieżka |
| Pojemność wiadra | 2,5 m3 |
| Maksymalny promień kopania | 11985 mm |
| Kluczowe słowa | koparka używana |
|---|---|
| Marka | Komatsu |
| Model | PC200-8N1 |
| Pochodzenie | Japonia |
| Lokalizacja | Szanghai Chiny |
| Kluczowe słowa | koparka używana |
|---|---|
| Marka | Komatsu |
| Model | PC200-8N1 |
| Pochodzenie | Japonia |
| Lokalizacja | Szanghai Chiny |
| Kluczowe słowa | koparka używana |
|---|---|
| Pochodzenie | Japonia |
| Rodzaj ruchu | Ścieżka |
| Pojemność wiadra | 2,5 m3 |
| Maksymalny promień kopania | 11985 mm |
| Kluczowe słowa | koparka używana |
|---|---|
| Marka | Komatsu |
| Model | PC200-8N1 |
| Pochodzenie | Japonia |
| Lokalizacja | Szanghai Chiny |
| Rodzaj ruchu | Ścieżka |
|---|---|
| Waga operacyjna | 20T |
| Rodzaj wprowadzania do obrotu | Produkt 2019 |
| tonaż | 20Ton |
| Rodzaj | koparka |
| Słowa kluczowe | Używana ładowarka kołowa |
|---|---|
| Pochodzenie | JAPONIA |
| Typ ruchomy | Ładowarka kół |
| Standardowa pojemność kubełka | 3m³ |
| Marka | GĄSIENICA |
| Rodzaj ruchu | Ścieżka |
|---|---|
| Waga operacyjna | 40t |
| Rodzaj wprowadzania do obrotu | Produkt 2016 |
| tonaż | 40 ton |
| Rodzaj | koparka |