| Kluczowe słowa | używana ładowarka |
|---|---|
| Pochodzenie | Japonia |
| Rodzaj ruchu | Ładowarka kołowa |
| Standardowa pojemność łyżki | 4.2m3 |
| Moc netto | 195KW |
| Kluczowe słowa | koparka używana |
|---|---|
| Pochodzenie | Japonia |
| Rodzaj ruchu | Ścieżka |
| Pojemność wiadra | 0,2m³ |
| Maksymalny promień kopania | 6220 mm |
| Kluczowe słowa | koparka używana |
|---|---|
| Marka | Komatsu |
| Model | PC220-8 |
| Pochodzenie | Japonia |
| Lokalizacja | Szanghai Chiny |
| Kluczowe słowa | koparka używana |
|---|---|
| Pochodzenie | Japonia |
| Rodzaj ruchu | Koparka gąsienicowa |
| Standardowa pojemność łyżki | 1,0m³ |
| Maksymalny promień kopania | 9380mm |
| Kluczowe słowa | koparka używana |
|---|---|
| Marka | Komatsu |
| Model | PC350-7 |
| Pochodzenie | Japonia |
| Lokalizacja | Szanghai Chiny |
| Kluczowe słowa | Używana koparko-ładowarka |
|---|---|
| Pochodzenie | Wielka Brytania |
| Rodzaj ruchu | koło |
| Ciężar maszyny | 7370 kg |
| Władza | 68,6 kW |
| Kluczowe słowa | Używana koparko-ładowarka |
|---|---|
| Pochodzenie | Wielka Brytania |
| Rodzaj ruchu | koło |
| Ciężar maszyny | 7702 kg |
| Władza | 68,6 kW |
| Kluczowe słowa | koparka używana |
|---|---|
| Pochodzenie | Japonia |
| Rodzaj ruchu | Ścieżka |
| Pojemność wiadra | 2,8m³ |
| Maksymalny promień kopania | 10840 mm |
| Kluczowe słowa | koparka używana |
|---|---|
| Pochodzenie | Japonia |
| Rodzaj ruchu | Ścieżka |
| Standardowa pojemność łyżki | 1,9 m3 |
| Maksymalny promień kopania | 12005mm |
| Kluczowe słowa | koparka używana |
|---|---|
| Pochodzenie | Japonia |
| Rodzaj ruchu | Ścieżka |
| Pojemność wiadra | 2,8m³ |
| Maksymalny promień kopania | 10840 mm |