| Kluczowe słowa | koparka używana |
|---|---|
| Marka | Komatsu |
| Model | PC200-8N1 |
| Pochodzenie | Japonia |
| Lokalizacja | Szanghai Chiny |
| Kluczowe słowa | koparka używana |
|---|---|
| Pochodzenie | Japonia |
| Rodzaj ruchu | Ścieżka |
| Pojemność wiadra | 0,13 m3 |
| Maksymalny promień kopania | 5125 mm |
| Kluczowe słowa | koparka używana |
|---|---|
| Pochodzenie | Japonia |
| Rodzaj ruchu | Ścieżka |
| Pojemność wiadra | 0,48 m3 |
| Maksymalny promień kopania | 7730 mm |
| Kluczowe słowa | koparka używana |
|---|---|
| Pochodzenie | Japonia |
| Rodzaj ruchu | Ścieżka |
| Pojemność wiadra | 00,8 m3 |
| Maksymalny promień kopania | 9380mm |
| Kluczowe słowa | Używany wózek widłowy |
|---|---|
| Pochodzenie | Japonia |
| Rodzaj ruchu | koło |
| Znamionowy udźwig | 3tony |
| Długość wideł | 1200 mm |
| Kluczowe słowa | Używany wózek widłowy |
|---|---|
| Pochodzenie | Japonia |
| Rodzaj ruchu | koło |
| Znamionowy udźwig | 5Ton |
| Długość wideł | 1500 mm |
| Kluczowe słowa | Używany wózek widłowy |
|---|---|
| Pochodzenie | Japonia |
| Rodzaj ruchu | koło |
| Znamionowy udźwig | 7 ton |
| Długość wideł | 1800 mm |
| Kluczowe słowa | Używany wózek widłowy |
|---|---|
| Pochodzenie | Japonia |
| Rodzaj ruchu | koło |
| Znamionowy udźwig | 10 ton |
| Warunki | Używany |
| Kluczowe słowa | koparka używana |
|---|---|
| Pochodzenie | Japonia |
| Rodzaj ruchu | Ścieżka |
| Standardowa pojemność łyżki | 1,9 m3 |
| Maksymalny promień kopania | 12005mm |
| Kluczowe słowa | koparka używana |
|---|---|
| Pochodzenie | Japonia |
| Rodzaj ruchu | Ścieżka |
| Pojemność wiadra | 2,5 m3 |
| Maksymalny promień kopania | 11985 mm |