| Słowa kluczowe | używana koparka |
|---|---|
| Pochodzenie | Japonia |
| Typ ruchu | Koparka gąsienicowa |
| Standardowa pojemność kubełka | 1,6m³ |
| Masa maszyny | 33000 kg |
| Kluczowe słowa | koparka używana |
|---|---|
| Pochodzenie | Japonia |
| Rodzaj ruchu | Ścieżka |
| Pojemność wiadra | 1,9 m3 |
| Maksymalny promień kopania | 12025 mm |
| Kluczowe słowa | koparka używana |
|---|---|
| Pochodzenie | Japonia |
| Rodzaj ruchu | Ścieżka |
| Pojemność wiadra | 2,5 m3 |
| Maksymalny promień kopania | 11985 mm |
| Kluczowe słowa | koparka używana |
|---|---|
| Pochodzenie | Japonia |
| Rodzaj ruchu | Ścieżka |
| Pojemność wiadra | 0,44 m3 |
| Maksymalny promień kopania | 8085 mm |
| Keywords | Used Excavator |
|---|---|
| Origin | Japan |
| Moving type | Track |
| Standard Bucket Capacity | 0.48m³ |
| Machine weight | 10980kg |
| Keywords | Used Excavator |
|---|---|
| Origin | Japan |
| Moving type | Track |
| Standard Bucket Capacity | 0.35m³ |
| Machine weight | 13000kg |
| Silnik | Pochodzenie |
|---|---|
| Warunki | Używany |
| Waga | 20Ton |
| Rodzaj | Wędkarz |
| Kolor | Żółty |
| Silnik | Pochodzenie |
|---|---|
| Warunki | Używany |
| Waga | 3,5 tony |
| Rodzaj | Wędkarz |
| Kolor | Żółty |
| Kluczowe słowa | koparka używana |
|---|---|
| Pochodzenie | Chiny |
| Rodzaj ruchu | Ścieżka |
| Standardowa pojemność łyżki | 1,8m³ |
| Ciężar maszyny | 31500 kg |
| Waga robocza | 24 ton |
|---|---|
| Pojemność kubełka | 1.2 |
| Max kopanie wysokości | 9127 |
| Max kopanie głębokości | 8156 |
| Waga maszyny | 24000 kg |