| Silnik | Pochodzenie |
|---|---|
| Warunki | Używany |
| Waga | 11 ton |
| Rodzaj | Wędkarz |
| Kolor | Żółty |
| Silnik | Pochodzenie |
|---|---|
| Warunki | Używany |
| Waga | 1,3 tony |
| Rodzaj | Wędkarz |
| Kolor | Żółty |
| Maksymalna głębokość kopania | 3800 mm |
|---|---|
| Silnik | Pochodzenie |
| Warunki | Używany |
| Waga | 5Ton |
| Rodzaj | Koparka gąsienicowa |
| Maksymalna głębokość kopania | 5380 mm |
|---|---|
| Silnik | Pochodzenie |
| Warunki | Używany |
| Waga | 20Ton |
| Rodzaj | Koparka gąsienicowa |
| Maksymalna głębokość kopania | 6620 mm |
|---|---|
| Silnik | Pochodzenie |
| Warunki | Używany |
| Waga | 20Ton |
| Rodzaj | Koparka gąsienicowa |
| Maksymalna głębokość kopania | 6860mm |
|---|---|
| Silnik | Pochodzenie |
| Warunki | Wykorzystane |
| Waga | 43,8 tony |
| Rodzaj | Koparka gąsienicowa |
| Warunki | Wykorzystane |
|---|---|
| Waga | 50 ton |
| Rodzaj | Wędkarz |
| Kolor | Żółty |
| Rok | 2020 |
| Maksymalna głębokość kopania | 6480 mm |
|---|---|
| Silnik | Pochodzenie |
| Warunki | Używany |
| Waga | 31 ton |
| Rodzaj | Koparka gąsienicowa |
| Maksymalna głębokość kopania | 7790 mm |
|---|---|
| Silnik | Pochodzenie |
| Warunki | Używany |
| Waga | 40 ton |
| Rodzaj | Koparka gąsienicowa |
| Working Hour | 3534h |
|---|---|
| Make | Komatsu |
| Applications | Construction sites, mining, landscaping, etc. |
| After-Sales Service | Lifelong Remote Technical Guidance |
| Driving Form | Hydraulic |