| Kluczowe słowa | używane koparki |
|---|---|
| Pochodzenie | Japonia |
| Rodzaj ruchu | Ścieżka |
| Pojemność wiadra | 0,44 m3 |
| Maksymalny promień kopania | 8085 mm |
| Keywords | Used Excavator |
|---|---|
| Origin | Japan |
| Moving type | Crawler |
| Standard Bucket Capacity | 0.45m³ |
| Machine weight | 13000kg |
| Kluczowe słowa | koparka używana |
|---|---|
| Marka | Komatsu |
| Model | PC220-7 |
| Pochodzenie | Japonia |
| Lokalizacja | Szanghai Chiny |
| Maksymalna głębokość kopania | 6920 mm |
|---|---|
| Silnik | Pochodzenie |
| Warunki | Wykorzystane |
| Waga | 21Ton |
| Rodzaj | Koparka gąsienicowa |
| Maksymalna głębokość kopania | 6920 mm |
|---|---|
| Silnik | Pochodzenie |
| Warunki | Wykorzystane |
| Waga | 24 ton |
| Rodzaj | Koparka gąsienicowa |
| Maksymalna głębokość kopania | 6920 mm |
|---|---|
| Silnik | Pochodzenie |
| Warunki | Wykorzystane |
| Waga | 21Ton |
| Rodzaj | Koparka gąsienicowa |
| Typ silnika | Oryginalne |
|---|---|
| Warunki | Dobra koparka |
| Rodzaj ruchu | Koparka gąsienicowa |
| Rodzaj | Hydrauliczna koparka gąsienicowa |
| Silnik | SAA6D105E-3 |
| Szczegóły pakowania | statek lub kontener |
|---|---|
| Czas dostawy | 15 DNI |
| Zasady płatności | D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Możliwość Supply | 15 zestawów w połowie miesiąca |
| Miejsce pochodzenia | Japonia |
| Kluczowe słowa | koparka używana |
|---|---|
| Marka | Komatsu |
| Model | PC350-7 |
| Pochodzenie | Japonia |
| Lokalizacja | Szanghai Chiny |
| Kluczowe słowa | koparka używana |
|---|---|
| Marka | Komatsu |
| Model | PC200-8N1 |
| Pochodzenie | Japonia |
| Lokalizacja | Szanghai Chiny |