| Rodzaj ruchu | Ładowarka kołowa |
|---|---|
| Silnik | Pochodzenie |
| Kolor | Żółty |
| Model | WA320-3 |
| Marka | Komatsu |
| Rodzaj ruchu | Ładowarka kołowa |
|---|---|
| Silnik | Pochodzenie |
| Kolor | Żółty |
| Model | WA320-3 |
| Marka | Komatsu |
| Kluczowe słowa | używana ładowarka |
|---|---|
| Pochodzenie | Japonia |
| Rodzaj ruchu | Ładowarka kołowa |
| Standardowa pojemność łyżki | 3,2m³ |
| Moc netto | 146KW |
| Kluczowe słowa | używana ładowarka |
|---|---|
| Pochodzenie | Japonia |
| Rodzaj ruchu | Ładowarka kołowa |
| Standardowa pojemność łyżki | 3,2m³ |
| Moc netto | 146KW |
| Kluczowe słowa | używana ładowarka |
|---|---|
| Pochodzenie | Japonia |
| Rodzaj ruchu | Ładowarka kołowa |
| Standardowa pojemność łyżki | 3m³ |
| Moc netto | 146KW |
| Kluczowe słowa | koparka używana |
|---|---|
| Pochodzenie | Japonia |
| Rodzaj ruchu | Ścieżka |
| Standardowa pojemność łyżki | 1,6m³ |
| Ciężar maszyny | 30700 kg |
| Kluczowe słowa | koparka używana |
|---|---|
| Pochodzenie | Japonia |
| Rodzaj ruchu | Ścieżka |
| Standardowa pojemność łyżki | 1,6m³ |
| Ciężar maszyny | 30700 kg |
| Kluczowe słowa | koparka używana |
|---|---|
| Pochodzenie | Chiny |
| Rodzaj ruchu | Ścieżka |
| Standardowa pojemność łyżki | 0,6m³ |
| Ciężar maszyny | 13500 kg |
| Kluczowe słowa | koparka używana |
|---|---|
| Pochodzenie | Chiny |
| Rodzaj ruchu | Ścieżka |
| Standardowa pojemność łyżki | 0,6m³ |
| Ciężar maszyny | 13500 kg |
| Kluczowe słowa | koparka używana |
|---|---|
| Pochodzenie | Korea |
| Rodzaj ruchu | Ścieżka |
| Standardowa pojemność łyżki | 1,6m³ |
| Ciężar maszyny | 33200 kg |