| Kolor | Oryginalny lakier |
|---|---|
| Rok | 2022 |
| Rodzaj | Hydrauliczna koparka gąsienicowa |
| godziny | 646 godz |
| Gwarancja | 1 rok |
| Kluczowe słowa | koparka używana |
|---|---|
| Pochodzenie | Korea |
| Rodzaj ruchu | koło |
| Standardowa pojemność łyżki | 0,21 m³ |
| Ciężar maszyny | 5520 kg |
| Kluczowe słowa | koparka używana |
|---|---|
| Pochodzenie | Korea |
| Rodzaj ruchu | koło |
| Standardowa pojemność łyżki | 1.34m3 |
| Ciężar maszyny | 20560 kg |
| Kluczowe słowa | koparka używana |
|---|---|
| Pochodzenie | Korea |
| Rodzaj ruchu | Ścieżka |
| Standardowa pojemność łyżki | 1,8m³ |
| Ciężar maszyny | 35600 kg |
| Kluczowe słowa | koparka używana |
|---|---|
| Pochodzenie | Japonia |
| Rodzaj ruchu | Koparka gąsienicowa |
| Pojemność wiadra | 0,57 m3 |
| Maksymalny promień kopania | 8340 mm |
| Kluczowe słowa | koparka używana |
|---|---|
| Pochodzenie | Szwecja |
| Rodzaj ruchu | Koparka gąsienicowa |
| Pojemność wiadra | 1,4m³ |
| Maksymalny promień kopania | 10700 mm |
| Kluczowe słowa | koparka używana |
|---|---|
| Pochodzenie | Korea |
| Rodzaj ruchu | Ścieżka |
| Standardowa pojemność łyżki | 1,0m³ |
| Ciężar maszyny | 22650 kg |
| Kluczowe słowa | koparka używana |
|---|---|
| Pochodzenie | Japonia |
| Rodzaj ruchu | Koparka gąsienicowa |
| Pojemność wiadra | 0,57 m3 |
| Maksymalny promień kopania | 8340 mm |
| Kluczowe słowa | koparka używana |
|---|---|
| Pochodzenie | Japonia |
| Rodzaj ruchu | Ścieżka |
| Standardowa pojemność łyżki | 1,35 m3 |
| Ciężar maszyny | 29000 kg |
| Kluczowe słowa | koparka używana |
|---|---|
| Pochodzenie | Japonia |
| Rodzaj ruchu | Ścieżka |
| Standardowa pojemność łyżki | 1,6m³ |
| Ciężar maszyny | 30700 kg |