| Keywords | Used Excavator |
|---|---|
| Origin | Japan |
| Moving type | Crawler |
| Standard Bucket Capacity | 0.19m³ |
| Machine weight | 5600kg |
| Szybkość podróży | 4,5 km/godz |
|---|---|
| Model | KX183 |
| Ciężar roboczy | 8300 kg |
| Silnik | Pochodzenie |
| Warunki | Wykorzystane |
| Kluczowe słowa | koparka używana |
|---|---|
| Pochodzenie | Chiny |
| Rodzaj ruchu | Ścieżka |
| Standardowa pojemność łyżki | 0,25m³ |
| Ciężar maszyny | 6000 kg |
| Kluczowe słowa | koparka używana |
|---|---|
| Pochodzenie | Korea |
| Rodzaj ruchu | Ścieżka |
| Standardowa pojemność łyżki | 1,8m³ |
| Ciężar maszyny | 35600 kg |
| Kluczowe słowa | koparka używana |
|---|---|
| Pochodzenie | Japonia |
| Rodzaj ruchu | Koparka gąsienicowa |
| Pojemność wiadra | 0,57 m3 |
| Maksymalny promień kopania | 8340 mm |
| Kluczowe słowa | koparka używana |
|---|---|
| Pochodzenie | Japonia |
| Rodzaj ruchu | Ścieżka |
| Standardowa pojemność łyżki | 1,35 m3 |
| Ciężar maszyny | 29000 kg |
| Kluczowe słowa | koparka używana |
|---|---|
| Pochodzenie | Japonia |
| Rodzaj ruchu | Ścieżka |
| Standardowa pojemność łyżki | 0,28 m³ |
| Ciężar maszyny | 8600 kg |
| Kluczowe słowa | koparka używana |
|---|---|
| Pochodzenie | Japonia |
| Rodzaj ruchu | Ścieżka |
| Pojemność wiadra | 0,28 m³ |
| Maksymalny promień kopania | 6380 mm |
| Kluczowe słowa | koparka używana |
|---|---|
| Pochodzenie | Japonia |
| Rodzaj ruchu | Koparka gąsienicowa |
| Pojemność wiadra | 0,35m³ |
| Maksymalny promień kopania | 6460 mm |
| Kluczowe słowa | koparka używana |
|---|---|
| Pochodzenie | Japonia |
| Rodzaj ruchu | Koparka gąsienicowa |
| Pojemność wiadra | 1,4m³ |
| Maksymalny promień kopania | 11260 mm |