| Kluczowe słowa | koparka używana |
|---|---|
| Pochodzenie | Japonia |
| Rodzaj ruchu | Ścieżka |
| Pojemność wiadra | 0,08 m3 |
| Maksymalny promień kopania | 5030 mm |
| Kluczowe słowa | koparka używana |
|---|---|
| Pochodzenie | Japonia |
| Rodzaj ruchu | Ścieżka |
| Pojemność wiadra | 0,13 m3 |
| Maksymalny promień kopania | 5125 mm |
| Kluczowe słowa | koparka używana |
|---|---|
| Pochodzenie | Japonia |
| Rodzaj ruchu | Ścieżka |
| Pojemność wiadra | 0,48 m3 |
| Maksymalny promień kopania | 7730 mm |
| Kluczowe słowa | koparka używana |
|---|---|
| Pochodzenie | Japonia |
| Rodzaj ruchu | Ścieżka |
| Pojemność wiadra | 0,44 m3 |
| Maksymalny promień kopania | 8085 mm |
| Keywords | Used Excavator |
|---|---|
| Origin | Japan |
| Moving type | Crawler |
| Standard Bucket Capacity | 0.53m³ |
| Machine weight | 12800kg |
| Kluczowe słowa | używane koparki |
|---|---|
| Pochodzenie | Japonia |
| Rodzaj ruchu | Wędkarz |
| Standardowa pojemność łyżki | 1,6m³ |
| Ciężar maszyny | 33000 kg |
| Słowa kluczowe | używana koparka |
|---|---|
| Pochodzenie | Japonia |
| Typ ruchu | Koparka gąsienicowa |
| Standardowa pojemność kubełka | 0,5m³ |
| Masa maszyny | 12600 kg |
| Kluczowe słowa | koparka używana |
|---|---|
| Pochodzenie | Japonia |
| Rodzaj ruchu | Ścieżka |
| Pojemność wiadra | 0,13 m3 |
| Maksymalny promień kopania | 5125 mm |
| Kluczowe słowa | koparka używana |
|---|---|
| Pochodzenie | Japonia |
| Rodzaj ruchu | Ścieżka |
| Pojemność wiadra | 0,48 m3 |
| Maksymalny promień kopania | 7730 mm |
| Kluczowe słowa | używane koparki |
|---|---|
| Pochodzenie | Japonia |
| Rodzaj ruchu | Ścieżka |
| Pojemność wiadra | 0,44 m3 |
| Maksymalny promień kopania | 8085 mm |