| Kluczowe słowa | Używana koparka kołowa |
|---|---|
| Pochodzenie | Japonia |
| Rodzaj ruchu | Ścieżka |
| Pojemność wiadra | 0,63 m3 |
| Maksymalny promień kopania | 2400 mm |
| Rodzaj ruchu | Koparka gąsienicowa |
|---|---|
| Silnik | Pochodzenie |
| Robić | ZX130 |
| Rok | 2020 |
| Prędkość | 6km/godz |
| Rodzaj ruchu | Koparka gąsienicowa |
|---|---|
| Silnik | Pochodzenie |
| Robić | ZX50 |
| Rok | 2020 |
| Prędkość | 6km/godz |
| Kluczowe słowa | używane koparki |
|---|---|
| Pochodzenie | Japonia |
| Rodzaj ruchu | Koparka gąsienicowa |
| Pojemność wiadra | 0,91 m³ |
| Maksymalny promień kopania | 9920 mm |
| Kluczowe słowa | koparka używana |
|---|---|
| Pochodzenie | Japonia |
| Rodzaj ruchu | Koparka gąsienicowa |
| Pojemność wiadra | 00,8 m3 |
| Maksymalny promień kopania | 9900 mm |
| Kluczowe słowa | koparka używana |
|---|---|
| Pochodzenie | Korea |
| Rodzaj ruchu | Ścieżka |
| Standardowa pojemność łyżki | 1,8m³ |
| Ciężar maszyny | 35600 kg |
| Kluczowe słowa | koparka używana |
|---|---|
| Pochodzenie | Korea |
| Rodzaj ruchu | koło |
| Standardowa pojemność łyżki | 0,21 m³ |
| Ciężar maszyny | 5520 kg |
| Kluczowe słowa | koparka używana |
|---|---|
| Pochodzenie | Korea |
| Rodzaj ruchu | koło |
| Standardowa pojemność łyżki | 1.34m3 |
| Ciężar maszyny | 20560 kg |
| Kluczowe słowa | koparka używana |
|---|---|
| Pochodzenie | Korea |
| Rodzaj ruchu | Ścieżka |
| Standardowa pojemność łyżki | 1,8m³ |
| Ciężar maszyny | 35600 kg |
| Kluczowe słowa | koparka używana |
|---|---|
| Pochodzenie | Chiny |
| Rodzaj ruchu | Ścieżka |
| Standardowa pojemność łyżki | 1,8m³ |
| Ciężar maszyny | 31500 kg |