| Kluczowe słowa | koparka używana |
|---|---|
| Pochodzenie | Japonia |
| Rodzaj ruchu | Ścieżka |
| Standardowa pojemność łyżki | 1,5m³ |
| Ciężar maszyny | 35020 kg |
| Kluczowe słowa | koparka używana |
|---|---|
| Pochodzenie | Japonia |
| Rodzaj ruchu | Ścieżka |
| Standardowa pojemność łyżki | 1,6m³ |
| Ciężar maszyny | 30700 kg |
| Major Products | used excavators, loaders, forklifts, backhoe loaders, graders, bulldozers, cranes, etc. |
|---|---|
| Driving Form | Hydraulic |
| Product Category | Backhoe Loader |
| Working hour | 375h |
| Engine Style | EFI |
| Working Hour | 997h |
|---|---|
| After-Sales Service | Lifelong remote technical guidance |
| Company Location | Shanghai, China |
| Engine Model | Cat® C9 ACERT |
| Make | Caterpillar |
| Kluczowe słowa | koparka używana |
|---|---|
| Pochodzenie | Korea |
| Rodzaj ruchu | Ścieżka |
| Standardowa pojemność łyżki | 3m³ |
| Ciężar maszyny | 52200 kg |
| Kluczowe słowa | koparka używana |
|---|---|
| Pochodzenie | Japonia |
| Rodzaj ruchu | Ścieżka |
| Standardowa pojemność łyżki | 1,6m³ |
| Ciężar maszyny | 30700 kg |
| Kluczowe słowa | koparka używana |
|---|---|
| Pochodzenie | Japonia |
| Rodzaj ruchu | Ścieżka |
| Standardowa pojemność łyżki | 1,5m³ |
| Ciężar maszyny | 35020 kg |
| Kluczowe słowa | koparka używana |
|---|---|
| Pochodzenie | Japonia |
| Rodzaj ruchu | Ścieżka |
| Standardowa pojemność łyżki | 1,35 m3 |
| Ciężar maszyny | 29000 kg |
| Kluczowe słowa | koparka używana |
|---|---|
| Pochodzenie | Japonia |
| Rodzaj ruchu | Ścieżka |
| Standardowa pojemność łyżki | 1,6m³ |
| Ciężar maszyny | 30700 kg |
| Warunki | używana minikoparka |
|---|---|
| Rok | 2021 |
| Rodzaj | Hydrauliczna koparka gąsienicowa |
| godziny | 1190 |
| Warunki | dobra używana koparka |