| Kluczowe słowa | koparka używana |
|---|---|
| Pochodzenie | Szwecja |
| Rodzaj ruchu | Koparka gąsienicowa |
| Pojemność wiadra | 1,1m³ |
| Maksymalny promień kopania | 9540 mm |
| Kluczowe słowa | koparka używana |
|---|---|
| Marka | Komatsu |
| Model | PC220-8 |
| Pochodzenie | Japonia |
| Lokalizacja | Szanghai Chiny |
| Kluczowe słowa | koparka używana |
|---|---|
| Marka | Komatsu |
| Model | PC220-8 |
| Pochodzenie | Japonia |
| Lokalizacja | Szanghai Chiny |
| Szybkość podróży | 4,5 km/godz |
|---|---|
| Model | KX183 |
| Ciężar roboczy | 8300 kg |
| Silnik | Pochodzenie |
| Warunki | Używany |
| Rodzaj ruchu | Koparka gąsienicowa |
|---|---|
| Silnik | Pochodzenie |
| Robić | SY305H |
| Rok | 2020 |
| Prędkość | 6km/godz |
| Kluczowe słowa | koparka używana |
|---|---|
| Pochodzenie | Japonia |
| Rodzaj ruchu | Koparka gąsienicowa |
| Pojemność wiadra | 0,2m³ |
| Maksymalny promień kopania | 5890 mm |
| Kluczowe słowa | koparka używana |
|---|---|
| Pochodzenie | Japonia |
| Rodzaj ruchu | Koparka gąsienicowa |
| Pojemność wiadra | 00,8 m3 |
| Maksymalny promień kopania | 9900 mm |
| Kluczowe słowa | koparka używana |
|---|---|
| Pochodzenie | Japonia |
| Rodzaj ruchu | Koparka gąsienicowa |
| Pojemność wiadra | 0,4m³ |
| Maksymalny promień kopania | 6460 mm |
| Rodzaj ruchu | Koparka gąsienicowa |
|---|---|
| Silnik | Pochodzenie |
| Robić | SY305H |
| Rok | 2020 |
| Prędkość | 6km/godz |
| Working Hour | 997h |
|---|---|
| After-Sales Service | Lifelong remote technical guidance |
| Company Location | Shanghai, China |
| Engine Model | Cat® C9 ACERT |
| Make | Caterpillar |