| Keywords | Used Bulldozer |
|---|---|
| Origin | Japan |
| Moving type | Crawler |
| Machine weight | 12609kg |
| Brand | Caterpillar |
| Make silnik | Japonia |
|---|---|
| Kolor | Żółty |
| Robić | GĄSIENICA |
| Moc silnika | 140 kW |
| Godziny | 0-2000 |
| Typ ruchomy | ścieżka |
|---|---|
| Obsługować wagę | 20t |
| Typ marketingowy | Produkt 2021 |
| Tonaż | 20ton |
| Typ | Koparka |
| Typ ruchomy | ścieżka |
|---|---|
| Obsługować wagę | 23T |
| Typ marketingowy | 2024 |
| Typ | Koparka |
| Kraj produkcyjny | Wyprodukowano w Japonii |
| Stan | używany |
|---|---|
| Typ ruchomy | koparka gąsienicowa |
| Masa operacyjna | 36000 kg |
| Prędkość znamionowa | 40,4/2,4 km/h |
| Silnik | Oryginalny japoński silnik |
| Słowa kluczowe | Używana ładowarka kołowa |
|---|---|
| Pochodzenie | Japonia |
| Typ ruchu | Ładowarka kół |
| Standardowa pojemność kubełka | 5m³ |
| Marka | GĄSIENICA |
| Słowa kluczowe | Używana ładowarka kołowa |
|---|---|
| Pochodzenie | Japonia |
| Typ ruchu | Ładowarka kół |
| Standardowa pojemność kubełka | 5m³ |
| Marka | GĄSIENICA |
| Kluczowe słowa | Używany spychacz |
|---|---|
| Pochodzenie | Japonia |
| Rodzaj ruchu | Buldożer gąsienicowy |
| Długość ostrza | 3291mm |
| Szerokość toru | 1728 mm |
| Kluczowe słowa | Używany spychacz |
|---|---|
| Pochodzenie | Japonia |
| Rodzaj ruchu | Buldożer gąsienicowy |
| Długość ostrza | 3749 mm |
| Szerokość toru | 2012mm |
| Kluczowe słowa | Używany spychacz |
|---|---|
| Pochodzenie | Japonia |
| Rodzaj ruchu | Buldożer gąsienicowy |
| Ciężar maszyny | 38351 kg |
| Czas dostawy | 1 tydzień |