| Rodzaj ruchu | koło |
|---|---|
| Waga operacyjna | 19T |
| Rodzaj wprowadzania do obrotu | Produkt 2019 |
| tonaż | 19 ton |
| Rodzaj | koparka |
| Kluczowe słowa | używana ładowarka |
|---|---|
| Pochodzenie | Japonia |
| Rodzaj ruchu | Ładowarka kołowa |
| Standardowa pojemność łyżki | 6,1 m3 |
| Moc netto | 237KW |
| Kluczowe słowa | używana ładowarka |
|---|---|
| Pochodzenie | Japonia |
| Rodzaj ruchu | Ładowarka kołowa |
| Standardowa pojemność łyżki | 7,6 m3 |
| Moc netto | 305KW |
| Kluczowe słowa | używana ładowarka |
|---|---|
| Pochodzenie | Japonia |
| Rodzaj ruchu | Ładowarka kołowa |
| Standardowa pojemność łyżki | 3,0m3 |
| Moc netto | 147kw |
| Kluczowe słowa | używana ładowarka |
|---|---|
| Pochodzenie | Japonia |
| Rodzaj ruchu | Ładowarka kołowa |
| Standardowa pojemność łyżki | 4.2m3 |
| Moc netto | 195KW |
| Kluczowe słowa | używana ładowarka |
|---|---|
| Pochodzenie | Japonia |
| Rodzaj ruchu | Ładowarka kołowa |
| Standardowa pojemność łyżki | 4.2m3 |
| Moc netto | 195KW |
| Czas dostawy | 1 tydzień |
|---|---|
| Zasady płatności | T/T, Western Union, MoneyGram, D/P, D/A, L/C |
| Możliwość Supply | 1800+ miesięcznie |
| Miejsce pochodzenia | Ameryka |
| Nazwa handlowa | Caterpillar |
| Kluczowe słowa | Używana koparko-ładowarka |
|---|---|
| Pochodzenie | Japonia |
| Rodzaj ruchu | koło |
| Ciężar maszyny | 11000 kg |
| Władza | 76kw |
| Kluczowe słowa | koparka używana |
|---|---|
| Pochodzenie | Japonia |
| Rodzaj ruchu | Ścieżka |
| Pojemność wiadra | 0,36 m3 |
| Ciężar maszyny | 4920 kg |
| Kluczowe słowa | Używana koparko-ładowarka |
|---|---|
| Pochodzenie | Japonia |
| Rodzaj ruchu | koło |
| Ciężar maszyny | 11000 kg |
| Władza | 76kw |