| Kluczowe słowa | koparka używana |
|---|---|
| Pochodzenie | Japonia |
| Rodzaj ruchu | Ścieżka |
| Standardowa pojemność łyżki | 0,52m³ |
| Ciężar maszyny | 12920 kg |
| Kluczowe słowa | koparka używana |
|---|---|
| Pochodzenie | Japonia |
| Rodzaj ruchu | Ścieżka |
| Standardowa pojemność łyżki | 1,3m³ |
| Ciężar maszyny | 25000 kg |
| Kluczowe słowa | koparka używana |
|---|---|
| Pochodzenie | Japonia |
| Rodzaj ruchu | Ścieżka |
| Standardowa pojemność łyżki | 1,6m³ |
| Ciężar maszyny | 30700 kg |
| Słowa kluczowe | używana koparka |
|---|---|
| Pochodzenie | Japonia |
| Typ ruchomy | ścieżka |
| Standardowa pojemność kubełka | 1,35 m3 |
| Masa maszyny | 29000 kg |
| Stan | używany |
|---|---|
| Typ ruchomy | koparka gąsienicowa |
| Masa operacyjna | 36000 kg |
| Prędkość znamionowa | 40,4/2,4 km/h |
| Silnik | Oryginalny japoński silnik |
| Słowa kluczowe | używana koparka |
|---|---|
| Pochodzenie | JAPONIA |
| Typ ruchomy | Koparka gąsienicowa |
| Standardowa pojemność kubełka | 1,6m³ |
| Masa maszyny | 36900 kg |
| Słowa kluczowe | używana koparka |
|---|---|
| Pochodzenie | JAPONIA |
| Typ ruchomy | Koparka gąsienicowa |
| Standardowa pojemność kubełka | 2,4m³ |
| Masa maszyny | 45000 kg |
| Słowa kluczowe | używana koparka |
|---|---|
| Pochodzenie | Japonia |
| Typ ruchu | Koparka gąsienicowa |
| Standardowa pojemność kubełka | 1,9 m3 |
| Masa maszyny | 36500 kg |
| Kluczowe słowa | koparka używana |
|---|---|
| Pochodzenie | Japonia |
| Rodzaj ruchu | Ścieżka |
| Standardowa pojemność łyżki | 1,5m³ |
| Ciężar maszyny | 35020 kg |
| Keywords | Used Excavator |
|---|---|
| Origin | Japan |
| Moving type | Crawler |
| Standard Bucket Capacity | 1.35m³ |
| Machine weight | 29000kg |