| Kluczowe słowa | koparka używana |
|---|---|
| Pochodzenie | Japonia |
| Rodzaj ruchu | Koparka gąsienicowa |
| Standardowa pojemność łyżki | 1,0m³ |
| Maksymalny promień kopania | 9380mm |
| Kluczowe słowa | koparka używana |
|---|---|
| Pochodzenie | Japonia |
| Rodzaj ruchu | Koparka gąsienicowa |
| Pojemność wiadra | 00,8 m3 |
| Maksymalny promień kopania | 9920 mm |
| Kluczowe słowa | koparka używana |
|---|---|
| Pochodzenie | Japonia |
| Rodzaj ruchu | Ścieżka |
| Standardowa pojemność łyżki | 0,31 m³ |
| Ciężar maszyny | 6800 kg |
| Kluczowe słowa | koparka używana |
|---|---|
| Pochodzenie | Japonia |
| Rodzaj ruchu | Ścieżka |
| Standardowa pojemność łyżki | 1,2m³ |
| Ciężar maszyny | 23000 KG |
| Kluczowe słowa | koparka używana |
|---|---|
| Pochodzenie | Japonia |
| Rodzaj ruchu | Ścieżka |
| Pojemność wiadra | 00,8 m3 |
| Maksymalny promień kopania | 9920 mm |
| Kluczowe słowa | koparka używana |
|---|---|
| Pochodzenie | Japonia |
| Rodzaj ruchu | Koparka gąsienicowa |
| Pojemność wiadra | 0,24 m3 |
| Maksymalny promień kopania | 6114 mm |
| Kluczowe słowa | koparka używana |
|---|---|
| Pochodzenie | Japonia |
| Rodzaj ruchu | Koparka gąsienicowa |
| Pojemność wiadra | 0,31 m³ |
| Maksymalny promień kopania | 7010 mm |
| Kluczowe słowa | koparka używana |
|---|---|
| Pochodzenie | Szwecja |
| Rodzaj ruchu | Koparka gąsienicowa |
| Pojemność wiadra | 3,8 m3 |
| Maksymalny promień kopania | 12040 mm |
| Kluczowe słowa | koparka używana |
|---|---|
| Pochodzenie | Szwecja |
| Rodzaj ruchu | Koparka gąsienicowa |
| Pojemność wiadra | 0,93 m³ |
| Maksymalny promień kopania | 8800 mm |
| Kluczowe słowa | koparka używana |
|---|---|
| Pochodzenie | Korea |
| Rodzaj ruchu | Ścieżka |
| Standardowa pojemność łyżki | 1,0m³ |
| Ciężar maszyny | 22650 kg |