| Make | Caterpillar |
|---|---|
| Engine Model | Cat C2.1 ACERT |
| After-Sales Service | Lifelong remote technical guidance |
| Length*Width*Height | 5.89m*1.86m*2.55m |
| Product Name | Caterpillar CAT305.5E2 excavator |
| Working Hour | 997h |
|---|---|
| After-Sales Service | Lifelong remote technical guidance |
| Company Location | Shanghai, China |
| Engine Model | Cat® C9 ACERT |
| Make | Caterpillar |
| Moving Type | Track Excavator |
|---|---|
| Engine | SAA4D95LE turbocharged engine |
| Maximum Digging Height | 7150mm |
| Cab Features | Quiet and comfortable cab space, good front and rear visibility, large-capacity automatic air conditioning |
| Location | Shanghai, China |
| Driving Form | Hydraulic |
|---|---|
| Engine Model | Cat® C9ACERT™ |
| Machine Weight | 33750kg |
| Working Hour | 969h |
| Origin | Japan |
| Maksymalna głębokość kopania | 3455mm |
|---|---|
| Silnik | Pochodzenie |
| Warunki | Używany |
| Waga | 3,5 tony |
| Rodzaj | Koparka gąsienicowa |
| Rodzaj ruchu | Koparka gąsienicowa, Koparka kołowa |
|---|---|
| Silnik | Oryginalny japoński silnik |
| Robić | Gąsienica |
| Czas dostawy | 5-8 dni |
| Zasady płatności | Akredytywy, D/A, D/P, T/T, MoneyGram |
| Rodzaj ruchu | Koparka gąsienicowa |
|---|---|
| Silnik | Pochodzenie |
| Robić | ZX50U |
| Rok | 2020 |
| Prędkość | 6km/godz |
| Silnik | Pochodzenie |
|---|---|
| Warunki | Używany |
| Waga | 3,5 tony |
| Rodzaj | Wędkarz |
| Kolor | Żółty |
| Rodzaj ruchu | Koparka gąsienicowa |
|---|---|
| Silnik | Pochodzenie |
| Robić | ZX55 |
| Rok | 2020 |
| Prędkość | 6km/godz |
| Rodzaj ruchu | Koparka gąsienicowa |
|---|---|
| Silnik | Pochodzenie |
| Robić | ZX60 |
| Rok | 2020 |
| Prędkość | 6km/godz |