| Keywords | Used Excavator |
|---|---|
| Origin | Korea |
| Moving type | Wheel |
| Standard Bucket capacity | 1.34m³ |
| Machine weight | 20560kg |
| Kluczowe słowa | koparka używana |
|---|---|
| Pochodzenie | Korea |
| Rodzaj ruchu | Ścieżka |
| Standardowa pojemność łyżki | 1,05 M³ |
| Ciężar maszyny | 22570 kg |
| Color | Original Paint |
|---|---|
| Condition | Used |
| Warranty | 1 Year |
| Product Name | Used Caterpillar 336 with powerful force in good condition excavator |
| Performance | Flexible working skills |
| Kluczowe słowa | koparka używana |
|---|---|
| Pochodzenie | Korea |
| Rodzaj ruchu | koło |
| Standardowa pojemność łyżki | 00,58 m3 |
| Ciężar maszyny | 13700 kg |
| Kluczowe słowa | koparka używana |
|---|---|
| Pochodzenie | Korea |
| Rodzaj ruchu | koło |
| Standardowa pojemność łyżki | 0,21 m³ |
| Ciężar maszyny | 5520 kg |
| Kluczowe słowa | koparka używana |
|---|---|
| Pochodzenie | Korea |
| Rodzaj ruchu | koło |
| Standardowa pojemność łyżki | 1.34m3 |
| Ciężar maszyny | 20560 kg |
| Słowa kluczowe | używana koparka |
|---|---|
| Pochodzenie | Korea |
| Typ ruchomy | Koło |
| Standardowa pojemność kubełka | 0,92m³ |
| Masa maszyny | 20900 kg |
| Kluczowe słowa | koparka używana |
|---|---|
| Pochodzenie | Korea |
| Rodzaj ruchu | koło |
| Standardowa pojemność łyżki | 1.34m3 |
| Ciężar maszyny | 20560 kg |
| Słowa kluczowe | używana koparka |
|---|---|
| Pochodzenie | Brytania |
| Typ ruchu | Koło |
| Standardowa pojemność kubełka | 0,92m³ |
| Masa maszyny | 20800 kg |
| Kluczowe słowa | koparka używana |
|---|---|
| Pochodzenie | Japonia |
| Rodzaj ruchu | Ścieżka |
| Pojemność wiadra | 2,1m³ |
| Maksymalny promień kopania | 12005mm |