| Kluczowe słowa | koparka używana |
|---|---|
| Pochodzenie | Chiny |
| Rodzaj ruchu | Ścieżka |
| Standardowa pojemność łyżki | 0,93 m³ |
| Ciężar maszyny | 21500 kg |
| Kluczowe słowa | koparka używana |
|---|---|
| Pochodzenie | Chiny |
| Rodzaj ruchu | Ścieżka |
| Standardowa pojemność łyżki | 00,7 m3 |
| Ciężar maszyny | 14100 kg |
| Kluczowe słowa | koparka używana |
|---|---|
| Pochodzenie | Japonia |
| Rodzaj ruchu | Ścieżka |
| Standardowa pojemność łyżki | 1,6m³ |
| Ciężar maszyny | 30700 kg |
| Kluczowe słowa | koparka używana |
|---|---|
| Pochodzenie | Japonia |
| Rodzaj ruchu | Ścieżka |
| Standardowa pojemność łyżki | 1,35 m3 |
| Ciężar maszyny | 29000 kg |
| Kluczowe słowa | koparka używana |
|---|---|
| Pochodzenie | Japonia |
| Rodzaj ruchu | Ścieżka |
| Standardowa pojemność łyżki | 1,6m³ |
| Ciężar maszyny | 30700 kg |
| Kluczowe słowa | koparka używana |
|---|---|
| Pochodzenie | Japonia |
| Rodzaj ruchu | Koparka gąsienicowa |
| Standardowa pojemność łyżki | 1,0m³ |
| Maksymalny promień kopania | 9380mm |
| Kluczowe słowa | koparka używana |
|---|---|
| Pochodzenie | Japonia |
| Rodzaj ruchu | Koparka gąsienicowa |
| Pojemność wiadra | 00,8 m3 |
| Maksymalny promień kopania | 9920 mm |
| Kluczowe słowa | koparka używana |
|---|---|
| Pochodzenie | Japonia |
| Rodzaj ruchu | Ścieżka |
| Standardowa pojemność łyżki | 0,28 m³ |
| Ciężar maszyny | 8600 kg |
| Kluczowe słowa | koparka używana |
|---|---|
| Pochodzenie | Szwecja |
| Rodzaj ruchu | Koparka gąsienicowa |
| Pojemność wiadra | 1,4m³ |
| Maksymalny promień kopania | 10700 mm |
| Kluczowe słowa | koparka używana |
|---|---|
| Pochodzenie | Chiny |
| Rodzaj ruchu | Ścieżka |
| Standardowa pojemność łyżki | 0,93 m³ |
| Ciężar maszyny | 21500 kg |