| Kluczowe słowa | koparka używana |
|---|---|
| Pochodzenie | Japonia |
| Rodzaj ruchu | Ścieżka |
| Standardowa pojemność łyżki | 1,5m³ |
| Ciężar maszyny | 35020 kg |
| Make silnik | Japonia |
|---|---|
| Kolor | Żółty |
| Robić | GĄSIENICA |
| Moc silnika | 140 kW |
| Godziny | 0-2000 |
| Make silnik | JAPONIA |
|---|---|
| Kolor | ŻÓŁTY |
| Robić | GĄSIENICA |
| Moc silnika | 140 kW |
| Godziny | 0-2000 |
| Rodzaj ruchu | Ścieżka |
|---|---|
| Waga operacyjna | 30T |
| Rodzaj wprowadzania do obrotu | Gorący produkt 2019 |
| tonaż | 30Ton |
| Rodzaj | koparka |
| Rodzaj ruchu | Ścieżka |
|---|---|
| Waga operacyjna | 40t |
| Rodzaj wprowadzania do obrotu | Produkt 2017 |
| tonaż | 40 ton |
| Rodzaj | koparka |
| Słowa kluczowe | Używana ładowarka kołowa |
|---|---|
| Pochodzenie | JAPONIA |
| Typ ruchomy | Ładowarka kół |
| Standardowa pojemność kubełka | 3m³ |
| Marka | GĄSIENICA |
| Kluczowe słowa | używana ładowarka |
|---|---|
| Pochodzenie | Japonia |
| Rodzaj ruchu | Ładowarka kołowa |
| Standardowa pojemność łyżki | 7,6 m3 |
| Moc netto | 305KW |
| Kluczowe słowa | używana ładowarka |
|---|---|
| Pochodzenie | Japonia |
| Rodzaj ruchu | Ładowarka kołowa |
| Standardowa pojemność łyżki | 7,6 m3 |
| Moc netto | 305KW |
| Słowa kluczowe | Wykorzystany ładowarka |
|---|---|
| Pochodzenie | Chiny |
| Typ ruchomy | Ładowarka kół |
| Standardowa pojemność kubełka | 4,5 m3 |
| Power netto | 162kw |
| Kluczowe słowa | używana ładowarka |
|---|---|
| Pochodzenie | Japonia |
| Rodzaj ruchu | Ładowarka kołowa |
| Standardowa pojemność łyżki | 4.2m3 |
| Moc netto | 195KW |