| Kluczowe słowa | koparka używana |
|---|---|
| Pochodzenie | Szwecja |
| Rodzaj ruchu | Koparka gąsienicowa |
| Pojemność wiadra | 0,93 m³ |
| Maksymalny promień kopania | 8800 mm |
| Kluczowe słowa | koparka używana |
|---|---|
| Pochodzenie | Szwecja |
| Rodzaj ruchu | Koparka gąsienicowa |
| Pojemność wiadra | 1,4m³ |
| Maksymalny promień kopania | 10700 mm |
| Kluczowe słowa | koparka używana |
|---|---|
| Pochodzenie | Szwecja |
| Rodzaj ruchu | Koparka gąsienicowa |
| Pojemność wiadra | 3m³ |
| Maksymalny promień kopania | 10550 mm |
| Kluczowe słowa | koparka używana |
|---|---|
| Pochodzenie | Szwecja |
| Rodzaj ruchu | Koparka gąsienicowa |
| Pojemność wiadra | 3,8 m3 |
| Maksymalny promień kopania | 12040 mm |
| Kluczowe słowa | koparka używana |
|---|---|
| Pochodzenie | Szwecja |
| Rodzaj ruchu | Koparka gąsienicowa |
| Pojemność wiadra | 3,8 m3 |
| Maksymalny promień kopania | 12040 mm |
| Słowa kluczowe | używana koparka |
|---|---|
| Pochodzenie | JAPONIA |
| Typ ruchomy | Koparka gąsienicowa |
| Standardowa pojemność kubełka | 1,0 m3 |
| Masa maszyny | 20700 KG |
| Kluczowe słowa | koparka używana |
|---|---|
| Pochodzenie | Szwecja |
| Rodzaj ruchu | Koparka gąsienicowa |
| Pojemność wiadra | 1,1m³ |
| Maksymalny promień kopania | 9540 mm |
| Rodzaj ruchu | Koparka gąsienicowa |
|---|---|
| Silnik | Pochodzenie |
| Robić | EC480 |
| Rok | 2020 |
| Prędkość | 6km/godz |
| Rodzaj ruchu | Koparka gąsienicowa |
|---|---|
| Silnik | Pochodzenie |
| Robić | EC380DL |
| Rok | 2020 |
| Prędkość | 6km/godz |
| Rodzaj ruchu | Koparka gąsienicowa |
|---|---|
| Silnik | Pochodzenie |
| Robić | EC290BLC |
| Rok | 2020 |
| Prędkość | 6km/godz |